MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16217406
nr 1621 7406
Karmstolar
Ett par. Gustaviansk stil
Kondition: lagning, skadad klädsel/slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:17:15
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen